ČPV Úhlava 2010 (4.9.2010) - kajak muži

K1 muži K1 ženy C 1 C2 dospělí K1 hoši K1 dívky C2 mládež
Diskvalifikovaní Oddíly dospělí Oddíly mládež
Pořadí Číslo Jméno Oddíl  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Čistý čas Výsledný čas Body Hodnocení
1 78 Jiří Šťastný Racek Brno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:49:52 00:49:52 0 99
2 117 Svojmír Čáp ml. VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:53:50 00:53:50 0 98
3 68 Martin Remar KVT Rakovník 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:54:08 00:54:08 0 97
4 116 Přemysl Šatra VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:52:50 00:57:50 5 96
5 198 Ondřej Pavelka Racek Brno 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:56:10 01:01:10 5 95
6 85 Václav Šneberger TJ ČSAD Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:58:15 01:03:15 5 94
7 95 Tomáš Antonín Řeka klub pro vodní sporty 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:58:20 01:03:20 5 93
8 119 Jiří Oliverius VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:54:45 01:04:45 10 92
9 69 Radek Halama KVT Rakovník 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:00:00 01:05:00 5 91
10 106 Jiří Kubát KV Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 01:00:57 01:05:57 5 90
11 127 Ondřej Varga STS Chvojkovice Brod 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:02:35 01:07:35 5 89
12 168 Richard Havelka TJ Union Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:10:45 01:10:45 0 88
13 27 Tomáš Andrle SK Zlíchov 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:06:43 01:11:43 5 87
14 88 Dan Hasnedl Meloun 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:12:27 01:12:27 0 86
15 143 Václav Štěpán Ing Štěpán 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:17:38 01:17:38 0 85
16 84 Kryštof Kohoutek Kohoutek Team 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:57:50 01:17:50 20 84
17 94 Lukáš Vozka Řeka klub pro vodní sporty 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:16:50 01:21:50 5 83
18 118 Zdeněk Podhorský VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 20 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 00:52:02 01:22:02 30 82
19 90 Miloslav Horák Meloun 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 0 01:11:25 01:26:25 15 81
20 104 Kristián Houf KV Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:16:35 01:26:35 10 80
21 96 Jiří Andr Řeka klub pro vodní sporty 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:08:45 01:28:45 20 79
22 105 Michal Tajer KV Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0 0 20 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:03:48 01:28:48 25 78
23 122 Svojmír Čáp st. VK Poldi Kladno 0 0 5 0 0 5 0 0 5 0 0 5 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0 00:59:15 01:29:15 30 77
24 83 Karel Kohoutek Kohoutek Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 5 0 5 0 0 0 0 01:09:27 01:29:27 20 76
25 92 Pavel Tahal Řeka klub pro vodní sporty 0 0 0 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 01:17:45 01:32:45 15 75
26 180 Jaroslav Hlaváček ml. TJ Union Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:23:48 01:33:48 10 74
27 167 Michal Havelka TJ Union Plzeň 0 0 0 0 0 5 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:10:40 01:35:40 25 73
28 181 Václav Šíma Vodáci Prachatice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 01:28:15 01:38:15 10 72
29 46 David Běle Sportovní klub Kotva Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:13:32 01:38:32 25 71
30 136 Jiří Zwiefelhofer Cifi Spol 0 5 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:08:40 01:38:40 30 70
31 42 Miloš Vrba VK Slavia Hradec Králové 0 0 0 0 0 5 0 0 20 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:09:33 01:39:33 30 69
32 123 Jáchym Kopřiva TJ Bohemians Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 01:30:32 01:40:32 10 68
33 73 Jiří Vondříček KVT Rakovník 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 20 5 0 0 0 0 0 0 0 0 01:12:15 01:42:15 30 67
34 54 Jaromír Svoboda st. Sportovní klub Kotva Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 20 5 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:09:00 01:44:00 35 66
35 201 Tomáš Hanzal AQUA Týnec nad Sázavou 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 01:36:45 01:46:45 10 65
36 200 Karel Kvasil AQUA Týnec nad Sázavou 0 0 0 0 0 5 5 20 0 5 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 00:57:00 01:47:00 50 64
37 72 Rudolf Gomola KVT Rakovník 0 0 5 0 0 0 5 20 5 0 0 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:03:12 01:48:12 45 63
38 35 Jakub Silber VK Slavia Hradec Králové 0 0 0 0 0 0 0 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:08:25 01:48:25 40 62
39 112 Vít Vondra STS Chrášťany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:44:50 01:49:50 5 61
40 76 Ondra Bukový KVT Rakovník 0 0 0 0 0 5 0 20 0 0 0 20 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:00:15 01:50:15 50 60
41 75 Petr Bukový KVT Rakovník 0 0 0 0 0 0 0 20 0 20 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:09:20 01:54:20 45 59
42 139 Ondřej Rabiňák Spoje Praha - loděnice 0 0 5 0 0 0 0 20 0 0 0 20 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:04:04 01:59:04 55 58
43 220 Jan Chlupáč TJ Sokol Kobylisy 0 0 0 0 0 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:20:45 02:00:45 40 57
44 224 Marek Paris TJ Sokol Kobylisy 0 0 0 0 0 5 0 0 20 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 01:27:00 02:02:00 35 56
45 16 Jiří Jedlička Klub extrémních jezdců na klid 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:59:06 02:09:06 10 55
46 28 Radek Akrman SK Zlíchov 0 0 0 0 0 0 0 20 20 0 0 0 0 20 0 5 0 0 0 0 0 0 01:06:05 02:11:05 65 54
47 44 Jan Valeš Frýbovci 0 0 0 0 0 5 0 20 5 0 0 0 20 5 0 5 0 0 5 0 0 0 01:08:30 02:13:30 65 53
48 43 Václav Šolín VK Slavia Hradec Králové 0 0 0 0 0 5 0 20 0 20 20 0 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 00:58:40 02:13:40 75 52
49 172 Jaroslav Hlaváček TJ Union Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 20 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:44:08 02:14:08 30 51
50 159 Stanislav Hrdlička KK Slávia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:57:16 02:17:16 20 50
51 4 Milan Žižka USK outdoor ZČU Plzeň 0 0 0 0 0 5 0 20 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:48:20 02:18:20 30 49
52 151 Martin Vavřín KK Slávia Praha 0 0 0 0 0 0 5 0 5 0 0 0 5 5 0 5 0 0 0 0 0 0 02:03:47 02:28:47 25 48
53 1 Radek Zeman USK outdoor ZČU Plzeň 0 0 20 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:47:45 02:32:45 45 47
54 196 Lukáš Šebo DDM SOVA Cheb 0 0 5 0 0 5 0 20 5 20 0 5 5 5 0 5 0 0 0 0 0 0 01:21:37 02:36:37 75 46
55 60 Zdeněk Čech KČT Úhlava Přeštice 0 0 0 0 0 5 0 0 20 5 5 20 20 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:18:18 02:38:18 80 45
56 17 Pavel Čermák Klub extrémních jezdců na klid 0 0 0 0 0 5 0 20 5 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:58:33 02:38:33 40 44
57 2 Ladislav Harvánek USK outdoor ZČU Plzeň 0 0 0 0 0 5 0 0 0 20 0 5 5 0 0 5 0 0 5 5 5 0 01:43:55 02:38:55 55 43
58 113 Josef Soukup STS Chrášťany 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 5 20 5 5 0 5 0 0 0 0 0 0 01:43:44 02:43:44 60 42
59 81 Martin Pelikán Kohoutek Team 0 0 20 0 0 0 0 0 20 20 0 20 5 5 0 0 0 5 0 0 0 0 01:10:20 02:45:20 95 41
60 22 Petr Paldus Klub extrémních jezdců na klid 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 20 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 01:56:10 02:46:10 50 40
61 30 Tomáš Procházka SK Zlíchov 0 0 0 0 0 5 0 0 5 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:19:20 02:49:20 30 39
62 15 Vladimír Sottner Klub extrémních jezdců na klid 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 20 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:59:30 02:49:30 50 38
63 86 Michal Gruber TJ ČSAD Plzeň 0 0 0 0 0 20 5 0 20 5 0 20 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:33:05 02:53:05 80 37
64 147 Tomáš Stehlík KK Slávia Praha 0 0 0 0 0 0 0 20 0 20 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 02:03:10 02:53:10 50 36
65 74 Luděk Trešl KVT Rakovník 0 0 0 0 0 20 0 20 5 5 0 20 0 0 0 20 5 0 0 0 0 0 01:23:45 02:58:45 95 35
66 103 František Košina KV Karlovy Vary 0 0 0 0 0 20 5 20 5 20 0 20 0 0 0 5 0 0 5 5 0 0 01:16:37 03:01:37 105 34
67 77 Jan Heczko KVT Rakovník 0 0 0 20 0 5 5 0 20 20 0 20 20 5 0 0 0 0 0 0 0 0 01:08:22 03:03:22 115 33
68 148 Jan Procházka KK Slávia Praha 0 5 0 0 0 5 0 0 0 5 20 0 5 0 0 20 0 0 5 0 0 0 02:05:22 03:10:22 65 32
69 193 Michal Diviš Oddíl jednotlivců 0 0 20 0 0 0 5 20 0 20 0 20 20 5 0 0 5 0 0 0 0 0 01:17:31 03:12:31 115 31
70 243 J. Vacura Oddíl jednotlivců 0 0 5 0 0 5 0 20 0 20 0 20 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:12:30 03:27:30 75 30
71 100 Stanislav Janský Mejlovo parta 0 0 0 0 0 5 0 20 5 5 0 5 5 5 0 0 0 0 5 5 0 0 02:33:50 03:33:50 60 29
72 87 Petr Zika Meloun 0 0 20 0 0 20 0 20 0 20 0 20 20 0 0 0 0 0 0 20 5 0 01:13:43 03:38:43 145 28
73 214 Richard Chalupník TJ Bohemians Praha 0 0 0 0 0 20 0 20 0 20 0 5 0 5 0 5 0 0 0 20 0 0 02:04:50 03:39:50 95 27
74 97 Vojtěch Janský Mejlovo parta 0 0 0 0 0 5 0 20 20 5 0 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 02:41:27 03:41:27 60 26
75 227 Dominik Bachuda TJ Sokol Kobylisy 0 0 20 0 0 20 0 0 20 20 0 20 0 5 0 20 0 0 0 20 0 0 01:24:58 03:49:58 145 25
76 219 Martin Busta Hardly ahtletic 0 0 5 20 0 0 0 20 20 20 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:24:55 03:54:55 90 24
77 120 Rastislav Tkáč VK Poldi Kladno 0 0 20 0 20 20 0 20 20 20 0 20 20 0 0 5 0 5 0 0 0 0 01:08:16 03:58:16 170 23
78 101 Martin Merta Mejlovo parta 0 0 0 0 0 0 0 20 5 5 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 03:26:03 04:06:03 40 22
79 161 Martin Mašek KK Slávia Praha 0 0 0 20 0 5 5 20 20 20 0 0 5 20 0 20 0 0 5 20 0 0 01:58:40 04:38:40 160 21
80 160 Lukáš Růčka KK Slávia Praha 0 0 20 0 0 20 5 20 0 20 20 20 20 20 0 20 0 5 0 20 0 0 01:56:50 05:26:50 210 20
81 14 Voják Miroslav VO Sedmička 20 0 20 20 0 20 0 20 0 0 0 20 5 20 0 20 0 5 0 20 20 0 02:07:25 05:37:25 210 19
82 3 Karel Janeček USK outdoor ZČU Plzeň 5 0 20 20 0 20 20 20 0 20 5 20 5 20 20 20 0 0 5 0 20 0 01:43:15 05:43:15 240 18
83 242 Jo Vacura Oddíl jednotlivců 20 0 20 20 20 20 0 20 0 20 20 20 20 20 0 5 5 20 0 20 20 0 02:12:40 07:02:40 290 17
Připomínky posílejte na email v obrazku.