ČPV Úhlava 2010 (4.9.2010) - deblkánoe dospělí

K1 muži K1 ženy C 1 C2 dospělí K1 hoši K1 dívky C2 mládež
Diskvalifikovaní Oddíly dospělí Oddíly mládež
Pořadí Číslo Jméno Oddíl  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Čistý čas Výsledný čas Body Hodnocení
1 34 Miloš Jenček
Michal Jenček
VK Slavia Hradec Králové 0 0 0 0 0 5 5 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:58:29 01:18:29 20 99
2 59 Otakar Chramosta
Jiří Fichtner
KČT Úhlava Přeštice 0 0 0 0 0 5 0 0 0 20 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:18:35 01:48:35 30 98
3 138 Filip Rabiňák
Jan Rabiňák
Spoje Praha - loděnice 0 0 0 0 0 0 0 20 5 5 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 01:12:50 01:52:50 40 97
4 174 Karel Hlaváček
Štěpánka Jedličková
TJ Union Plzeň 0 5 0 0 0 0 5 0 5 5 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:41:25 02:11:25 30 96
5 226 Pavel Fojtík
Daniela Fojtíková
TJ Sokol Kobylisy 0 0 0 0 0 0 0 20 0 5 0 5 0 5 0 5 0 5 0 0 0 0 01:26:30 02:11:30 45 95
6 175 Jana Dífková
Tomáš Kučera
TJ Union Plzeň 0 0 0 5 0 0 5 0 5 5 0 0 20 0 0 5 0 0 5 0 0 0 01:41:05 02:31:05 50 94
7 111 Petr Šlechta
Lenka Šlechtová
Kolečko team 0 5 0 0 0 0 0 20 20 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 01:31:58 02:31:58 60 93
8 67 Roman Mach
Alexandra Koutná
VOKTL Brno 0 5 5 0 0 5 5 20 5 20 0 0 5 0 0 5 0 0 5 5 0 0 01:12:12 02:37:12 85 92
9 93 Jaroslav Vanko
Kateřina Pšeničková
Řeka klub pro vodní sporty 0 0 0 0 0 20 5 20 5 0 0 20 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 01:32:05 02:47:05 75 91
10 163 Jaroslav Iha
Pevel Marz
KČT Kdyně 0 0 5 0 0 0 0 0 20 5 0 5 0 0 0 5 5 20 0 0 0 0 01:59:40 03:04:40 65 90
11 5 František Přibáň
Martin Květoň
USK outdoor ZČU Plzeň 0 0 20 5 0 5 0 20 5 20 5 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:46:25 03:16:25 90 89
12 109 Ilona Kolovská
Jiří Kolovský
Kolečko team 0 0 5 0 0 5 0 20 20 20 0 20 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:43:40 03:18:40 95 88
13 47 Aleš Skřivan
Kateřina Skřivanová
Sportovní klub Kotva Plzeň 5 0 20 0 0 20 5 20 5 5 0 20 0 0 0 0 5 0 5 0 0 0 01:42:10 03:32:10 110 87
14 18 Tomáš Almer
Zdenka Almerová
Klub extrémních jezdců na klid 0 0 0 0 0 0 0 20 0 5 0 20 20 20 0 5 0 0 0 0 5 0 01:57:55 03:32:55 95 86
15 107 Zdeňka Štybrová
Miroslav Blahník
KV Karlovy Vary 5 0 0 0 0 20 0 20 0 5 20 20 0 5 0 0 5 0 0 20 5 0 01:28:25 03:33:25 125 85
16 25 Honza Škvor
Marek Veselský
SK Zlíchov 20 0 0 5 0 20 5 0 20 20 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:19:36 03:54:36 95 84
17 53 Karel Fait
David Fait
Sportovní klub Kotva Plzeň 0 20 20 0 0 20 5 20 5 5 0 20 0 0 0 5 5 5 5 20 0 0 01:21:10 03:56:10 155 83
18 212 David Havlíček
Kateřina Havlíčková
Oddíl jednotlivců 5 0 0 0 0 5 20 20 5 5 5 20 0 20 20 5 5 5 0 5 0 0 01:38:40 04:03:40 145 82
19 58 Jan Hruška st.
Jan Hruška ml.
Sportovní klub Kotva Plzeň 0 5 20 5 0 20 5 20 20 0 5 20 5 5 0 5 0 5 5 5 0 0 01:34:29 04:04:29 150 81
20 8 Lenka Schneidarová
Petr Šedivý
USK outdoor ZČU Plzeň 0 0 5 20 0 20 0 20 5 5 0 20 5 5 0 5 20 5 5 5 5 5 01:45:52 04:20:52 155 80
21 185 Michal Přerost
Tomáš Přerost
Vodáci Prachatice 0 0 20 5 0 20 20 20 20 0 0 20 5 5 0 20 5 0 0 20 0 0 01:26:01 04:26:01 180 79
22 195 Michal Šíf
Hana Ondriková
DDM SOVA Cheb 5 5 20 5 0 20 20 20 5 5 0 20 5 0 0 5 20 0 20 5 5 0 01:21:55 04:26:55 185 78
23 126 Jan Jandík
Milan Kubík
STS Chvojkovice Brod 5 5 20 5 0 20 0 20 0 20 0 20 20 0 0 20 0 0 20 0 20 0 01:15:12 04:30:12 195 77
24 206 Marek Cozl
Michal Smola
KOLEGA Vodák 0 5 20 20 0 20 0 20 5 20 5 20 20 20 0 20 5 0 5 0 0 0 01:16:03 04:41:03 205 76
25 211 Oto Hais
Milan Kotilínek
Šumavské vydry 0 0 20 5 0 20 5 20 20 20 5 20 20 5 0 20 0 0 0 20 5 0 01:16:42 04:41:42 205 75
26 141 Onřej Nejdl
Jana Ripňáková
Spoje Praha - loděnice 5 0 20 5 0 20 0 20 0 20 5 20 0 5 0 20 0 5 0 20 20 0 01:57:15 05:02:15 185 74
27 207 Jiří Zahradil
Jan Madanský
KOLEGA Vodák 20 5 20 5 0 20 20 20 20 20 0 20 20 0 0 20 0 0 0 20 0 0 01:14:00 05:04:00 230 73
28 57 Pavel Sedlák
Aneta Fořtová
Sportovní klub Kotva Plzeň 0 0 20 0 0 20 0 20 20 20 5 20 20 5 0 20 0 20 0 20 0 0 01:38:02 05:08:02 210 72
29 230 Petr Krásnický
Michal Valdman
Piráti z Janovic/HO Šumava 0 20 20 20 0 20 5 20 5 20 0 5 5 5 0 20 20 5 5 20 0 0 01:33:55 05:08:55 215 71
30 10 Adam Pešek
Anna Kulíšková
USK outdoor ZČU Plzeň 5 0 20 0 0 20 20 0 5 20 5 20 5 5 0 20 5 5 20 20 20 0 01:39:12 05:14:12 215 70
31 26 Dan Krahulec
SK Zlíchov 20 20 20 0 0 5 0 20 0 20 5 20 0 5 0 20 0 5 0 20 0 0 02:18:55 05:18:55 180 69
32 23 Jakub Micka
Ulča
SK Zlíchov 0 0 20 0 0 5 0 20 0 20 0 0 0 0 20 20 20 20 20 0 20 5 02:13:25 05:23:25 190 68
33 239 Endršť
Šiška
Oddíl jednotlivců 0 5 20 0 0 20 0 20 5 20 5 20 0 5 0 20 5 5 20 20 0 0 02:14:25 05:24:25 190 67
34 209 Daniel Koželuh
Tomáš Zítka
Modrý vlnky 0 5 20 0 0 20 20 20 20 20 0 20 20 5 0 20 5 5 5 20 0 0 01:40:32 05:25:32 225 66
35 240 Egner
M. Voříšková
Oddíl jednotlivců 0 5 20 0 0 20 0 20 20 20 5 20 5 5 0 20 20 20 0 0 0 0 02:08:25 05:28:25 200 65
36 205 Jan Švec
Petr Švec
KOLEGA Vodák 20 0 20 0 0 20 20 20 20 20 0 20 20 0 0 20 5 20 5 20 5 0 01:13:45 05:28:45 255 64
37 9 Jiří Sedláček
Jana Filipová
USK outdoor ZČU Plzeň 5 0 20 5 0 20 5 20 5 20 5 20 20 20 20 20 0 0 5 20 5 0 01:38:42 05:33:42 235 63
38 56 Tomáš Moureček st.
Alžběta Mourečková
Sportovní klub Kotva Plzeň 20 5 20 5 20 20 5 20 5 0 5 20 20 5 0 20 20 5 0 20 5 0 01:33:55 05:33:55 240 62
39 19 Jan Almer
Michaela Paurová
Klub extrémních jezdců na klid 20 0 20 5 20 20 0 20 5 20 5 20 5 20 0 20 0 5 0 20 0 0 01:56:03 05:41:03 225 61
40 234 Voříšek
Voříšková
Oddíl jednotlivců 5 0 20 0 0 20 5 20 5 20 5 20 20 5 0 20 20 5 0 0 20 0 02:12:10 05:42:10 210 60
41 21 Radomír Ilík
Veronika Ilíková
Klub extrémních jezdců na klid 5 5 20 5 0 20 5 20 20 20 5 20 0 20 0 0 0 5 20 20 20 0 01:55:30 05:45:30 230 59
42 11 Zdeněk Cik
Jindřiška Mužíková
USK outdoor ZČU Plzeň 0 0 20 5 0 20 0 20 5 20 5 20 5 20 20 20 5 5 20 20 20 0 01:38:50 05:48:50 250 58
43 99 Lucie Oliberiusová
Ondřej Spurný
Mejlovo parta 0 0 20 0 0 20 5 20 5 20 20 20 20 20 0 20 0 0 0 20 0 5 02:34:10 06:09:10 215 57
44 238 Hodek
Kraisinger
Oddíl jednotlivců 5 5 20 5 20 20 5 20 20 20 5 20 20 5 0 20 0 5 5 20 0 0 02:10:15 06:10:15 240 56
45 232 Tomáš Kocík
Šumavy Král
Piráti z Janovic/HO Šumava 5 5 20 20 0 20 20 20 5 20 0 20 20 20 0 5 5 5 5 20 5 5 02:10:40 06:15:40 245 55
46 237 Voříšek
Kraisinger
Oddíl jednotlivců 5 0 20 5 0 20 5 20 20 20 5 20 20 20 0 20 0 5 20 0 20 0 02:10:55 06:15:55 245 54
47 229 Jan Markvart
Petr Hamáček
Hami 20 20 20 0 20 20 5 20 0 20 0 20 0 5 0 20 0 5 20 20 20 5 02:03:20 06:23:20 260 53
48 233 Endrštová
Voříšková
Oddíl jednotlivců 0 5 20 20 0 20 20 20 0 20 5 20 20 5 0 20 20 0 20 0 20 0 02:12:25 06:27:25 255 52
49 20 Olga Ebrová
Jitka Vágnerová
Klub extrémních jezdců na klid 20 5 20 5 20 20 5 20 5 20 5 20 20 20 0 20 5 0 5 20 20 0 01:56:24 06:31:24 275 51
50 236 Lněničková
Vlasák
Oddíl jednotlivců 0 5 20 5 20 20 20 20 0 20 5 20 20 20 0 20 0 5 20 5 20 0 02:12:00 06:37:00 265 50
51 218 Eliška Glasová
Roman Celler
Hardly ahtletic 0 0 20 20 20 20 5 20 5 20 0 20 20 20 0 20 5 5 0 20 20 0 02:20:45 06:40:45 260 49
52 235 Škrdlant
Manírová
Oddíl jednotlivců 5 5 20 5 20 20 5 20 20 20 5 20 20 20 0 20 0 5 20 0 20 0 02:11:30 06:41:30 270 48
53 165 Lukáš Řehoř
Kateřina Prokopcová
Pelíšek 0 5 20 20 20 20 20 0 0 20 20 20 20 20 0 20 0 0 0 20 5 0 02:34:16 06:44:16 250 47
54 164 Josef Pelíšek
Jitka Řehořová
Pelíšek 5 5 20 5 20 20 0 20 20 20 20 20 20 20 0 20 0 0 0 20 5 0 02:34:50 06:54:50 260 46
55 7 Jaroslava Studená
Karel Grund
USK outdoor ZČU Plzeň 5 5 20 5 20 20 20 20 5 20 20 20 20 20 20 20 0 0 20 5 20 5 01:49:25 06:59:25 310 45
56 217 Jan Voraček
Jana Charvátová
Hardly ahtletic 0 0 20 5 20 20 5 20 20 20 5 20 20 20 0 20 20 0 5 20 20 0 02:21:25 07:01:25 280 44
Připomínky posílejte na email v obrazku.