Úhlava 2009 (12.9.2009) - kajak muži

K1 muži K1 ženy C 1 C2 dospělí K1 dívky K1 hoši C2 mládež
Diskvalifikovaní Oddíly dospělí Oddíly mládež
Pořadí Číslo Jméno Oddíl  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Čistý čas Výsledný čas Body Hodnocení
1 81 Miloslav Svoboda AQUA Týnec nad Sázavou 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:54:10 00:54:10 0 99
2 14 Tomáš Mencl VK Slavia Hradec Králové 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:58:45 00:58:45 0 98
3 62 Václav Šneberger TJ ČSAD Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:58:50 00:58:50 0 97
4 38 Radek Halama KVT Rakovník 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:59:22 00:59:22 0 96
5 137 Svojmír ml. Čáp VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 00:55:05 01:00:05 5 95
6 135 Jiří Oliverius VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:00:28 01:00:28 0 94
7 134 Zdeněk Podhorský VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:01:25 01:01:25 0 93
8 154 Ondřej Varga STS Chvojkovice Brod 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:04:05 01:04:05 0 92
9 125 Vojtěch Rabiňák Spoje Praha - loděnice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:56:45 01:06:45 10 91
10 76 Jakub Trmal KV Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:09:20 01:09:20 0 90
11 68 Zbyněk Neumann Řeka klub pro vodní sporty 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 01:00:45 01:10:45 10 89
12 73 Tomáš Antonín Řeka klub pro vodní sporty 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:01:10 01:11:10 10 88
13 15 Michal Kleiber VK Slavia Hradec Králové 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:06:36 01:11:36 5 87
14 71 Jaroslav Vanko Řeka klub pro vodní sporty 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:08:45 01:13:45 5 86
15 77 Jiří Kubát KV Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:08:52 01:13:52 5 85
16 142 Svojmír st. Čáp VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:09:05 01:14:05 5 84
17 136 Martin Jirka VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:59:35 01:19:35 20 83
18 83 Krása Josef AQUA Týnec nad Sázavou 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 01:08:30 01:23:30 15 82
19 45 Josef Vydra KVT Rakovník 0 0 0 0 0 0 5 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:00:22 01:25:22 25 81
20 64 Martin Škalda CKO Harfa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:31:50 01:36:50 5 80
21 99 Jan Vlach 1. OVS Cheb 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 01:33:14 01:38:14 5 79
22 78 Michal Tajer KV Karlovy Vary 0 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 01:08:30 01:38:30 30 78
23 159 Karel Vlna Láničková 20 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:14:15 01:39:15 25 77
24 47 Petr Bukový KVT Rakovník 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 5 0 0 0 01:14:20 01:39:20 25 76
25 92 Richard Havelka TJ Union Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0 0 01:28:45 01:43:45 15 75
26 108 Petr Novák TJ Bohemians Praha 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 01:33:20 01:48:20 15 74
27 65 Vojtěch Škalda CKO Harfa 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:31:23 01:51:23 20 73
28 53 Václav Štěpán Štěpán 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 20 0 0 5 0 01:04:05 01:54:05 50 72
29 102 Jáchym Kopřiva TJ Bohemians Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 01:51:00 01:56:00 5 71
30 107 Jan Hlaváček TJ Bohemians Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 5 0 0 0 0 0 01:33:52 01:58:52 25 70
31 42 Rudolf Gomola KVT Rakovník 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 5 5 0 5 5 20 5 0 0 0 01:04:00 01:59:00 55 69
32 117 Josef Soukup STS Chrášťany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0 01:53:36 02:03:36 10 68
33 72 Pavel Tahal Řeka klub pro vodní sporty 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:54:38 02:04:38 10 67
34 37 Jaromír Svoboda Sportovní klub Kotva Plzeň 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:35:10 02:05:10 30 66
35 21 Jakub Silber VK Slavia Hradec Králové 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 01:47:07 02:12:07 25 65
36 75 František Košina KV Karlovy Vary 0 0 0 0 20 0 20 0 0 5 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 5 0 01:09:41 02:19:41 70 64
37 120 Dušan Homola Žabouš 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0 5 20 0 5 0 20 0 0 0 0 01:27:28 02:27:28 60 63
38 101 Václav Dušák 1. OVS Cheb 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 5 0 0 0 0 0 5 20 0 5 5 0 01:31:40 02:31:40 60 62
39 146 Richard Ledvinka Vodáci Prachatice 0 0 5 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:07:50 02:32:50 25 61
40 173 Stanislav Hrdlička KK Slávia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 5 0 02:18:30 02:33:30 15 60
41 63 Michal Gruber TJ ČSAD Plzeň 0 0 0 0 0 0 20 20 0 0 0 0 20 0 0 0 5 5 0 0 0 0 01:23:30 02:33:30 70 59
42 44 Zbyněk Hruška KVT Rakovník 0 0 0 0 20 0 5 0 0 5 0 0 0 5 0 0 0 20 5 20 0 0 01:14:20 02:34:20 80 58
43 229 Radek Aksman SK Zlíchov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 02:25:41 02:35:41 10 57
44 149 Václav Šíma Vodáci Prachatice 0 0 0 0 0 0 5 0 20 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:08:43 02:38:43 30 56
45 70 Lukáš Vozka Řeka klub pro vodní sporty 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 5 20 0 0 5 0 01:56:07 02:46:07 50 55
46 237 Vladimír Svoboda Klub extrémních jezdců na klid 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:36:28 02:46:28 10 54
47 54 Vojtěch Janský janský 20 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 5 0 02:06:40 02:46:40 40 53
48 9 Luděk Vystyd DDM SOVA Cheb 0 0 5 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 5 5 20 0 0 0 0 01:52:05 02:47:05 55 52
49 110 Pavel Šálek TJ Bohemians Praha 0 0 0 0 20 0 20 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:43:20 02:48:20 65 51
50 233 Luboš Suchý TJ Bohemians Praha 0 0 5 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0 02:20:45 02:55:45 35 50
51 190 Tomáš Palyza Frýbovci 0 0 5 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 0 02:24:35 02:59:35 35 49
52 197 Eman Tesař Albatros Písek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 5 0 0 02:39:50 03:04:50 25 48
53 212 Richard Chalupník Chalupníková 0 0 0 0 5 0 5 0 5 0 0 0 5 5 0 5 5 20 0 5 0 0 02:07:15 03:07:15 60 47
54 158 Ladislav Marvánek Láničková 20 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 02:39:50 03:09:50 30 46
55 161 Radek Zeman Láničková 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:52:45 03:12:45 20 45
56 200 Václav Molík Albatros Písek 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:38:45 03:13:45 35 44
57 105 Gríša Vodička TJ Bohemians Praha 0 0 0 0 0 0 20 5 0 0 5 0 20 20 0 0 0 5 5 0 5 0 01:49:30 03:14:30 85 43
58 164 Jan Velecký KK Slávia Praha 0 0 0 0 5 0 5 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 20 0 02:28:45 03:23:45 55 42
59 174 Petr Mácha KK Slávia Praha 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 5 0 5 20 0 0 5 20 0 5 0 0 02:17:20 03:27:20 70 41
60 157 Milan Žižka Láničková 20 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:57:25 03:27:25 30 40
61 139 Luboš Mach VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 20 0 20 20 0 0 0 20 0 20 20 0 01:14:35 03:34:35 140 39
62 109 Václav Fiala TJ Bohemians Praha 0 0 20 0 0 0 20 0 20 20 0 0 20 0 0 0 0 5 0 5 5 0 01:44:20 03:39:20 115 38
63 189 Jan Valeš Frýbovci 0 0 5 0 5 0 20 20 0 20 20 0 5 0 0 0 5 0 0 5 5 0 01:57:05 03:47:05 110 37
64 43 Jiří Vondříček KVT Rakovník 0 0 0 0 0 0 20 20 20 0 20 0 5 20 0 0 5 20 0 20 0 0 01:17:31 03:47:31 150 36
65 56 Martin Merta janský 20 20 20 0 0 0 0 0 0 20 5 0 0 0 0 0 0 0 0 20 5 0 02:06:18 03:56:18 110 35
66 100 Martin Stránský 1. OVS Cheb 0 0 0 0 5 0 20 5 0 0 20 0 20 5 0 5 20 20 0 20 5 0 01:32:10 03:57:10 145 34
67 106 Mirek Ptáček TJ Bohemians Praha 0 5 20 5 0 0 5 0 20 20 0 0 5 20 0 0 0 20 5 5 0 0 01:49:10 03:59:10 130 33
68 150 Václav Šíma Vodáci Prachatice 0 0 20 0 20 0 0 20 0 0 0 5 20 0 0 5 5 20 0 5 0 0 02:08:20 04:08:20 120 32
69 236 Pavel Čermák Klub extrémních jezdců na klid 0 0 5 0 20 0 0 5 0 5 0 0 0 20 0 0 5 20 0 0 5 0 02:44:48 04:09:48 85 31
70 199 Jiří Kostohryz Albatros Písek 0 0 20 0 0 20 0 0 20 0 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 02:34:55 04:14:55 100 30
71 180 Jaroslav Veit čtyřka Praha 0 0 0 0 0 0 20 0 0 20 5 20 20 20 0 0 20 5 0 5 0 0 02:02:15 04:17:15 135 29
72 171 Jan Procházka KK Slávia Praha 0 0 0 0 0 0 20 0 20 0 5 0 20 0 0 5 20 5 0 20 5 0 02:18:59 04:18:59 120 28
73 205 Petr Zíka Meloun 0 0 20 0 20 0 20 5 20 0 0 0 20 0 20 20 20 0 0 5 5 0 01:39:00 04:34:00 175 27
74 198 Zdeněk Fiala Albatros Písek 0 0 20 0 20 0 20 0 20 0 0 0 20 0 0 0 5 0 5 0 20 0 02:39:32 04:49:32 130 26
75 241 Bohumil Petřina Klub extrémních jezdců na klid 0 0 20 0 5 0 20 0 0 0 20 0 20 20 0 0 20 0 0 5 5 0 02:38:25 04:53:25 135 25
76 204 Martin Kačur Meloun 0 0 20 0 20 0 20 20 20 0 20 0 20 20 0 0 20 20 0 5 0 0 01:39:25 05:04:25 205 24
77 49 Jan Meczko KVT Rakovník 0 0 20 0 20 0 20 5 20 5 20 0 20 20 0 20 20 20 0 20 5 0 01:13:25 05:08:25 235 23
78 188 Jakub Erhart Junák Omaha Plzeň - 50. OVS 0 0 0 0 0 20 20 20 20 0 0 0 0 0 0 0 20 20 20 20 20 20 01:50:20 05:10:20 200 22
79 247 Martin Bradáč Bradáč 0 0 0 0 20 20 20 0 20 0 20 0 20 20 0 20 20 0 0 20 0 0 01:53:10 05:13:10 200 21
80 219 Martin Korouš SK Zlíchov 0 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 20 0 0 20 20 0 0 0 0 02:23:15 05:23:15 180 20
81 234 Martin Busta OVT Bohemians Praha 0 0 20 0 20 0 20 20 20 0 5 0 20 5 0 0 20 20 0 20 0 0 02:20:28 05:30:28 190 19
82 218 Jindřich Stava SK Zlíchov 0 0 20 0 20 0 20 5 20 0 20 0 20 20 0 0 20 0 0 5 20 0 02:23:40 05:33:40 190 18
83 170 Tomáš Stehlík KK Slávia Praha 0 0 20 20 20 0 20 20 20 0 0 0 20 0 0 0 20 20 0 20 0 0 02:19:28 05:39:28 200 17
84 250 Jaroslav Brožka Brožka 0 5 20 0 20 0 20 0 20 5 20 0 5 20 0 0 20 0 0 5 5 0 03:00:40 05:45:40 165 16
85 251 Martin Brožka Brožka 0 20 20 0 20 20 20 20 20 0 20 20 20 20 0 20 20 20 0 5 20 0 02:59:35 08:04:35 305 15
Připomínky posílejte na email v obrazku.