Úhlava 2009 (12.9.2009) - deblkánoe dospělí

K1 muži K1 ženy C 1 C2 dospělí K1 dívky K1 hoši C2 mládež
Diskvalifikovaní Oddíly dospělí Oddíly mládež
Pořadí Číslo Jméno Oddíl  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Čistý čas Výsledný čas Body Hodnocení
1 128 Jan Rabiňák
Ondřej Rabiňák
Spoje Praha - loděnice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:09:28 01:19:28 10 99
2 23 Michal Jenček
Miloš Jenček
VK Slavia Hradec Králové 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 5 0 0 0 0 0 20 0 0 0 5 0 01:00:40 01:50:40 50 98
3 85 Otakar Chramosta
Jiří Fichtner
KČT Úhlava 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 20 0 0 01:20:17 01:55:17 35 97
4 46 Miloň Halama
František Remar
KVT Rakovník 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 5 0 0 20 0 0 0 0 5 20 0 0 01:11:40 02:06:40 55 96
5 122 Lenka Šlechtová
Petr Šlechta
Žabouš 0 0 0 0 0 0 0 0 20 5 5 0 20 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:27:25 02:22:25 55 95
6 80 Miloslav Blahník
Pavel Berounský
KV Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 20 0 20 0 0 0 0 0 0 5 5 0 01:34:32 02:29:32 55 94
7 186 Lukáš Boubín
Tomáš Křepinský
Junák Omaha Plzeň - 50. OVS 0 0 5 0 0 0 20 0 0 5 0 5 20 0 0 0 5 0 0 0 0 0 01:51:40 02:51:40 60 93
8 91 Michal Švihla
Dáša Švihlová
KČT Úhlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 5 5 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 02:19:54 02:59:54 40 92
9 25 Jaroslav Iha
Pavel März
KČT Kdyně 0 0 20 0 5 0 5 5 5 0 5 0 20 0 0 5 0 0 0 20 20 0 02:02:55 03:52:55 110 91
10 239 Tomáš Almer
Zdeňka Almerová
Klub extrémních jezdců na klid 0 0 0 0 5 0 5 5 0 5 20 0 20 0 0 0 5 0 0 5 0 0 02:43:10 03:53:10 70 90
11 121 Petr Bláha
Petr Bláha
Žabouš 0 5 20 5 20 0 20 0 5 0 20 0 20 0 0 0 20 5 0 5 5 0 01:27:34 03:57:34 150 89
12 79 Markéta Míšková
Miroslav Blahník
KV Karlovy Vary 0 5 0 0 5 0 5 0 0 0 20 20 20 0 0 5 5 5 20 20 20 0 01:31:58 04:01:58 150 88
13 88 Barbora Doležalová
Gábina Vavřičková
KČT Úhlava 0 0 0 0 0 0 20 5 20 0 5 5 0 20 0 0 0 0 5 20 5 0 02:20:44 04:05:44 105 87
14 196 Martin Květoň
Jan Sýkora
Květoň 20 5 20 0 20 0 0 5 0 5 5 0 5 0 0 0 0 5 5 5 0 0 02:27:40 04:07:40 100 86
15 30 Karel Fait
David Fait
Sportovní klub Kotva Plzeň 0 0 20 0 0 0 20 0 0 20 20 5 20 0 0 0 20 5 0 20 0 0 01:45:51 04:15:51 150 85
16 187 Jaroslav Boubín
Robert Bauer
Junák Omaha Plzeň - 50. OVS 0 5 20 0 0 0 20 0 20 5 5 5 5 0 0 0 20 20 5 20 0 0 01:51:07 04:21:07 150 84
17 152 Vladimír Josef
Markéta Jakoubková
Vodáci Prachatice 0 5 20 0 0 0 0 20 0 20 5 0 20 0 0 0 20 0 0 20 5 0 02:08:05 04:23:05 135 83
18 4 Petr Zárybnický
Karolína Vaňková
92.OVS Kotva Plzeň 0 0 5 0 20 0 20 0 20 0 20 5 20 0 0 0 5 0 0 0 5 0 02:24:46 04:24:46 120 82
19 6 Roman Diba
Jiří Helus
92.OVS Kotva Plzeň 5 0 0 0 0 0 5 0 5 20 20 0 0 20 0 0 0 5 0 20 20 0 02:26:17 04:26:17 120 81
20 7 Pavel Křeček
Martin Tupý
92.OVS Kotva Plzeň 0 0 0 0 0 0 20 20 20 20 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0 5 0 02:23:12 04:28:12 125 80
21 5 David Tauber
Michal Homolka
92.OVS Kotva Plzeň 0 0 5 0 5 0 20 0 20 5 20 20 20 0 0 0 20 0 0 0 20 0 02:26:02 05:01:02 155 79
22 176 Petr Sovák junior
Michal Ruml
TJ Union Plzeň 0 5 20 0 20 20 20 0 20 5 20 5 20 20 0 0 20 5 20 0 5 0 01:22:21 05:07:21 225 78
23 195 Martin Sedlák
Petr Šedivý
Sedlák 20 5 20 5 20 0 0 5 20 5 20 0 5 0 0 0 5 5 0 20 5 0 02:27:40 05:07:40 160 77
24 145 Karel Šindelář
Jan Šindelář
Vodáci Prachatice 0 20 20 0 20 0 20 0 0 20 0 0 0 20 0 0 20 0 0 20 20 0 02:10:07 05:10:07 180 76
25 185 Petr Vávra
David Suttr
Kolega vodák 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 20 5 20 20 0 5 5 20 0 20 5 0 01:34:25 05:14:25 220 75
26 227 Tomáš Jörg
David Kosek
SK Zlíchov 0 5 20 0 20 0 20 0 20 0 20 20 20 20 0 0 0 0 0 20 5 0 02:06:25 05:16:25 190 74
27 143 Vlasta Nohejlová
Miluše Nohejlová
VK Poldi Kladno 0 0 20 0 20 20 20 20 20 0 0 20 20 20 0 0 20 5 5 5 0 0 01:42:47 05:17:47 215 73
28 8 Lucie Piksová
Alena Křečková
92.OVS Kotva Plzeň 0 0 20 0 0 0 20 20 20 20 20 0 0 20 0 0 20 0 0 20 5 0 02:21:55 05:26:55 185 72
29 28 Martin Weber
Jana Weberová
Sportovní klub Kotva Plzeň 0 5 20 0 20 0 20 0 5 20 20 0 20 0 20 5 20 5 0 20 5 0 02:04:10 05:29:10 205 71
30 216 Jan Polák
Lukáš Novák
SK Zlíchov 0 0 20 0 20 0 20 0 20 0 0 0 20 0 20 5 20 20 0 20 0 0 02:25:15 05:30:15 185 70
31 213 Milan Kotilínek
Oto Mais
Kotilínek 0 0 20 0 20 0 20 20 20 5 20 0 20 20 0 5 20 20 5 20 5 0 01:30:25 05:30:25 240 69
32 131 Ondřej Nejdl
Jana Ripňáková
Spoje Praha - loděnice 5 20 20 0 20 0 20 0 20 20 20 0 20 20 0 5 20 0 5 20 20 0 01:16:50 05:31:50 255 68
33 184 Marek Core
Jiří Zahradil
Kolega vodák 20 5 20 0 20 0 20 20 5 20 20 0 20 20 0 0 20 20 0 0 20 0 01:28:29 05:38:29 250 67
34 156 Jiří Sedláček
Kateřina Lamačová
Láničková 20 0 20 0 20 0 20 20 20 20 20 0 20 20 0 5 20 0 0 20 5 0 01:30:18 05:40:18 250 66
35 175 Bohuslav Oplustil
Petr Sovák
TJ Union Plzeň 5 20 20 20 20 0 20 0 20 5 20 0 20 20 0 5 20 0 0 20 0 5 01:41:45 05:41:45 240 65
36 155 Lenka Láničková
Vladimír Klír
Láničková 20 0 20 0 20 0 20 5 0 20 5 0 0 0 20 5 20 20 5 20 5 5 02:13:30 05:43:30 210 64
37 60 Jaroslav Frič
Martin Mazanec
DDM Klatovy 20 5 20 0 20 20 20 0 20 5 0 0 20 5 0 0 20 0 0 20 0 0 02:29:25 05:44:25 195 63
38 26 Jan Hruška
Jan Hruška
Sportovní klub Kotva Plzeň 0 5 20 0 20 0 20 20 0 0 20 20 20 20 0 5 20 0 5 20 5 0 02:04:25 05:44:25 220 62
39 144 Julius Matauch
Nikola Matauchová
Vodáci Prachatice 0 20 20 0 20 20 20 5 0 5 20 0 20 20 0 0 20 0 5 20 5 0 02:09:18 05:49:18 220 61
40 191 Markéta Majerová
Veronika Majerová
Frýbovci 0 20 20 0 20 20 20 0 20 5 0 0 20 20 0 20 20 5 0 20 5 0 02:01:50 05:56:50 235 60
41 27 Tomáš Moureček
Aneta Fořtová
Sportovní klub Kotva Plzeň 0 20 20 0 20 20 20 0 20 20 20 0 0 20 0 5 20 5 0 20 5 0 02:03:41 05:58:41 235 59
42 192 Andrea Majerová
Zdeněk Maršálek
Frýbovci 0 5 20 0 20 20 20 20 20 0 0 0 20 20 0 20 20 5 0 20 20 0 01:59:30 06:09:30 250 58
43 90 Denisa Molková
Patricie Veselá
KČT Úhlava 0 5 20 20 20 0 20 0 0 20 20 5 20 20 0 5 20 0 0 20 20 0 02:20:00 06:15:00 235 57
44 203 Lucie Reitrová
Ondřej Spbotka
Albatros Písek 0 5 5 5 20 20 20 0 20 0 20 5 20 0 0 20 20 20 0 20 20 0 02:24:35 06:24:35 240 56
45 58 Tomáš Zítka
Jiří Šmíd
DDM Klatovy 20 0 20 0 20 0 20 20 20 20 5 0 20 0 0 5 20 20 5 20 20 0 02:29:45 06:44:45 255 55
46 59 Karolína Kučerová
Petr Roda
DDM Klatovy 20 20 20 0 20 20 20 0 20 5 20 5 20 20 0 20 20 0 0 20 0 0 02:29:45 06:59:45 270 54
47 240 Jan Almer
Jana Almerová
Klub extrémních jezdců na klid 0 0 20 20 20 20 20 0 20 0 20 5 20 20 0 20 20 20 0 20 0 0 02:40:25 07:05:25 265 53
48 178 Jakub Vaněk
Jakub Opluštil
TJ Union Plzeň 20 20 20 0 20 20 20 20 20 0 20 5 20 20 0 20 20 0 0 20 20 0 02:09:45 07:14:45 305 52
49 232 Eliška Glasová
Martin Prýmek
SK Zlíchov 5 20 20 0 20 20 20 5 20 20 20 20 20 20 0 20 20 5 20 20 5 0 02:20:25 07:40:25 320 51
50 133 Štěpánka Ševčíková
Lukáš Hofman
nezávislí 5 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 0 5 20 0 0 20 0 0 02:36:00 07:46:00 310 50
51 132 Božena Ševčíková
Jan Podroužek
nezávislí 0 20 20 20 20 20 20 20 20 0 20 20 20 20 0 20 20 5 0 5 20 0 02:36:25 07:46:25 310 49
52 238 Marian Zíka
Olga Ebrová
Klub extrémních jezdců na klid 5 5 20 5 20 20 20 20 20 20 20 0 20 20 5 20 20 20 0 20 5 0 02:41:40 07:46:40 305 48
53 183 Viktor Smeták
Zuzana Foranová
čtyřka Praha 20 20 20 20 5 20 20 5 20 20 20 0 20 20 0 20 20 20 20 20 0 0 02:28:55 07:58:55 330 47
54 177 Pavel Ruml
Karel Dvořák
TJ Union Plzeň 20 20 20 20 20 20 20 20 20 0 20 20 20 20 0 20 20 20 20 20 20 0 02:10:20 08:30:20 380 46
Připomínky posílejte na email v obrazku.